Uczniowie naszej szkoły: Franciszek i Antoni Koper na Mistrzostwach Polski w Sumo

W dniach 29-30 września 2018 r. w Myślenicach odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetek oraz Kadetów w Sumo. W zawodach udział wzięło 180 zawodników z 30 klubów. UKS IRON BULLS Bielawa w zawodach reprezentowali: Olimpia Łosyk, Sandra Moskal, Bartłomiej Jagieła, Michał Jagieła, Franciszek Koper, Antoni Koper.

Najlepiej w zawodach zaprezentowała się Olimpia Łosyk kat. 60kg, która wywalczyła złoty medal. W walce o brązowy medal uległ Franciszek Koper kat. 55kg, który uplasował się na V pozycji. W walkach eliminacyjnych odpadli: Sandra Moskal Bartłomiej Jagieła, Filip Jagieła, Sandra Moskal kat. 55kg.

Trenerem na zawodach był Stanisław Warchoł.  Wyjazd współfinansowany ze środków Urzędu Miasta w Bielawie.

Opr. Norbert Warchoł