Konkursowe zmagania

22 maja br.  odbył się  IV Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej zorganizowany przez naszą szkołę. Wykonawcy prezentowali się w trzech kategoriach wiekowych: klasy 1-3, 4-6, 7-8 . W konkursie wzięło udział 48 wykonawców z 12 szkół z naszego powiatu.  Jury w składzie: Małgorzata Otrocka, Sylwia Stachowicz, Magdalena Pluta i Jacek Wanszewicz, po wysłuchaniu wszystkich prezentacji, przyznało:

W kat. klas 1-3

1 miejsce Maja Krotla – ZSS Bielawa,

2 miejsce Julia Kroban – ZSP Ostroszowice

3 miejsce  Manuela Rais – SP10 Bielawa

Wyróżnienia: Zuzanna Krechowiecka SP4 Bielawa i Jakub Jando SP7 Bielawa

W kat. klas 4-6

1 miejsce Aurelia Duraj – SP10 Bielawa

2 miejsce Aleksandra Brzuszkiewicz – SP Piława Górna

3 miejsce Agnieszka Piechura – SP Łagiewniki

Wyróżnienia: Agata Terczyńska SSS Dzierżoniów, Martyna Lachowicz ZSS Bielawa, Trio SP4 Bielawa, Maja Wolska SP1 Dzierżoniów, Amelia Dziamraga SP7 Bielawa

W kat. klas 7-8

1 miejsce duet Nikola Markowska i Jakub Wróbel -SP4 Bielawa,

2 miejsce Milena Zelwis – SP5 Dzierżoniów

3 miejsce Agnieszka Letniowska – SP 10 Bielawa

Wyróznienia: Aleksandra Kronenberg SSS Dzierżoniów, Natalia Sadura SP9 Dzierżoniów, Tatiana Zawrotniak SP7 Bielawa, Zespół wokalno –instrumentalny SP Łagiewniki.

opr. Anna Lutz