Piękna nasza Polska cała

Ponad 60 utalentowanych wokalistów wzięło udział w IX Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznych „Piękna nasza Polska cała..” w Dzierżoniowie. Śpiewali soliści i zespoły z klas 4-8 szkół podstawowych. Konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 9 w Dzierżoniowie.
Naszą szkołę reprezentowała liczna, 19 osobowa rozśpiewana grupa, którą do konkursu przygotowała pani Anna Lutz.
W kategorii soliści z klas 4-6 I miejsce wyśpiewała Karolina Budziak z kl. 5c, a II miejsce Artur Droś z kl. 5c
W kategorii soliści klas 7-8 II miejsce otrzymała Alicja Hordyj z kl. 7 c ,a III miejsce Maja Cędrowicz z kl. 8c
W kategorii zespoły III miejsce otrzymał zespół Wykrzyknik (Zuzanna Wróblewska, Wiktoria Lipa, Magdalena Włostowska, Aleksandra Karpierz, Elzbieta Stachura, Witek Otrocki i Oliwier Gawlik) , wyróżnienie otrzymał Wykrzyknik starszy ( Natalia Gaweł, Aleksandra Fijak, Aleksandra Rosa, Maksymilian Bujnowski, Patrycja Głębocka, Michalina Zawłocka, Kinga Adamczyk)
Gratulujemy!